Iittala Festivo, kynttilänjalka 150 mm
Iittala Festivo, kynttilänjalka 150 mm osastosta Muu sisustaminen nyt edullisimmin kaupasta Nordic Nest hintaan 60,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Iittala Festivo kynttilänjalka 150 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 60,00 € | 65,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iittala Festivo-kynttilänjalka, 15 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 68,00 € | 68,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iittala Festivo-kynttilänjalka 150 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 89,90 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Iittala Festivo Kynttilänjalka 150mm + Pidike - Kynttilänjalat Lasi Kirkas - 1023746Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 95,00 € | 95,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
60,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 68,00 €
68,00 €
89,90 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 95,00 €
95,00 €
Iittala Festivo, kynttilänjalka 150 mm
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Iittala |
EAN-koodi | 6411920003516 |
Hintakehitys
Korkein hinta
95,00 €
Keskihinta
78,23 €
Alin hinta
60,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.