Iittala Taika, lautanen 30 cm
Iittala Taika, lautanen 30 cm osastosta Lautaset, kulhot ja tarjoiluastiat nyt edullisimmin kaupasta Nordic Nest hintaan 31,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Iittala Taika lautanen 30 cm sininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 31,00 € | 36,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iittala Taika lautanen 30 cm valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 40,00 € | 45,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iittala Taika lautanen 30 cm mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 40,00 € | 45,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iittala Taika Lautanen 30 Cm - Ruokalautaset Posliini Sininen - 1012438Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
31,00 € | 37,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iittala Taika Lautanen 30 Cm - Ruokalautaset Posliini Valkoinen - 1012436Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
40,00 € | 46,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iittala Taika-lautanen 30 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 44,90 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
31,00 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 45,90 €
40,00 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 45,90 €
40,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 37,00 €
31,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 46,00 €
40,00 €
44,90 €
Iittala Taika, lautanen 30 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Iittala |
EAN-koodi | 7320065006902 |
Hintakehitys
Korkein hinta
44,90 €
Keskihinta
37,82 €
Alin hinta
31,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.