Iittala Teema, teekannu 1,0 L
Iittala Teema, teekannu 1,0 L osastosta Lautaset, kulhot ja tarjoiluastiat nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 49,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Iittala Teema-teekannu, 1 litraNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 49,00 € | 54,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iittala Teema teekannu kannella valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 49,00 € | 54,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iittala Teema-teekannu 1 lNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 67,90 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 54,90 €
49,00 €
67,90 €
Iittala Teema, teekannu 1,0 L
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Iittala |
EAN-koodi | 6411800184953 |
Hintakehitys
Korkein hinta
67,90 €
Keskihinta
55,30 €
Alin hinta
49,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.