Kenwood AT340, monitoimikone
Kenwood AT340, monitoimikone osastosta Monitoimikoneet nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 129,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kenwood AT340-raastinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 129,00 € | 129,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
KENWOOD AT340 VIHANNESLEIKKURI LISÄLAITE 7 TERÄÄNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 129,90 € | 134,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kenwood AT340 vihannesleikkuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 23 päivää | 129,99 € | 134,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kenwood AT340 viipalointi/raastinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 139,00 € | 139,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Kenwood vihannesleikkuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 139,00 € | 143,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kenwood AT340 vihannesleikkuri lisälaiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 139,00 € | 143,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kenwood - Chef XL Leikkuri/Raastin AT340Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 143,00 € | 143,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kenwood At340-vihannesleikkuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 159,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
|
129,00 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 134,80 €
129,90 €
129,99 €
139,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 143,00 €
143,00 €
159,00 €
Kenwood AT340, monitoimikone
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Kenwood |
EAN-koodi | 5011423137773, 0283080063411 |
Hintakehitys
Korkein hinta
159,00 €
Keskihinta
138,49 €
Alin hinta
129,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.