KitchenAid Artisan 1522EER, vedenkeitin
KitchenAid Artisan 1522EER, vedenkeitin osastosta Vedenkeittimet nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 249,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
KitchenAid Artisan 5KEK1522EBK -vedenkeitin, musta valurautaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 249,99 € | 254,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
KitchenAid Artisan 5KEK1522EER -vedenkeitin, punainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 249,99 € | 254,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
KitchenAid Artisan-vedenkeitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 299,00 € | 299,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
KitchenAid Artisan-vedenkeitin metallinhohtoinen punainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 299,00 € | 299,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
KitchenAid Artisan-vedenkeitin punainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 299,00 € | 299,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 254,89 €
249,99 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 254,89 €
249,99 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 299,00 €
299,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 299,00 €
299,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 299,00 €
299,00 €
KitchenAid Artisan 1522EER, vedenkeitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaTeho | 2 400 W |
Valmistaja | KitchenAid, Apple |
Vesimääränilmaisin | On |
Mitat | |
Leveys | 26 cm |
Korkeus | 22 cm |
Syvyys | 21 cm |
Paino | 2,1 kg |
Materiaali | Teräs |
Takuu | 24 kk |
EAN-koodi | 5413184151010 |
Hintakehitys
Korkein hinta
299,00 €
Keskihinta
279,40 €
Alin hinta
249,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.