Knipex Cobra, siirtoleukapihdit 400 mm
Knipex Cobra, siirtoleukapihdit 400 mm osastosta Käsityökalut nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 68,71 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
KNIPEX Cobra® XL / XXL, VesipumppupihditNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 68,71 € | 74,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Knipex Cobra 400 mm siirtoleukapihtiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
69,90 € | 74,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Yleispihdit Cobra 400, KnipexNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | in stock | 79,90 € | 84,80 € | Katso tuotetta ▸ |
68,71 €
69,90 €
Toimitusaika in stock
Hinta toimituskuluineen 84,80 €
79,90 €
Knipex Cobra, siirtoleukapihdit 400 mm
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
79,90 €
Keskihinta
72,84 €
Alin hinta
68,71 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.