Knipex, kuorintapihdit 160 mm
Knipex, kuorintapihdit 160 mm osastosta Käsityökalut nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 25,81 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
KNIPEX Kuorintapihdit, YleiskäyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 25,81 € | 31,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
KNIPEX Kuorintapihdit, YleiskäyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 27,49 € | 34,48 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kuorintapihdit Knipex 1102160Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 27,00 € | 34,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Knipex 160 mm kuorimapihtiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
27,90 € | 31,80 € | Katso tuotetta ▸ |
25,81 €
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 34,48 €
27,49 €
27,00 €
27,90 €
Knipex, kuorintapihdit 160 mm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4003773023180 |
Hintakehitys
Korkein hinta
27,90 €
Keskihinta
27,05 €
Alin hinta
25,81 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.