Logitech M238 Wireless Mouse, langaton hiiri
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Logitech G403 HERO RGB, langaton pelihiiri
Logitech MK540 Advanced Wireless Combo, langaton näppäimistö + hiiri
Logitech M220 Silent, langaton hiiri
Logitech M185 Wireless Mouse, langaton hiiri
Logitech M650 Signature Large, langaton hiiri
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Langattomat hiiret ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Logitech G703 Hero Lightspeed Wireless RGB, langaton pelihiiri
-
Logitech G305 Lightspeed Wireless, langaton pelihiiri
-
Logitech G903 Lightspeed, langaton pelihiiri
-
Logitech M240 Silent Bluetooth, langaton hiiri
-
Logitech G Pro Wireless, hiiritassut
-
Logitech MX Master 3S For Mac Performance (910-00657x), langaton hiiri
Katsotuimmat Langattomat hiiret
-
alk. 149 €
Logitech G Pro X Superlight 2, langaton pelihiiri
-
alk. 147 €
Zowie U2, langaton pelihiiri
-
alk. 59 €
Logitech Lift Left, langaton pystyhiiri
-
alk. 129 €
Logitech G502 X Lightspeed Wireless, langaton pelihiiri
-
alk. 26 €
Logitech M330 Silent Plus, langaton hiiri
-
alk. 58 €
Logitech M720 Triathlon, langaton hiiri
-
alk. 78 €
MSI Clutch GM51 Lightweight Wireless RGB, langaton pelihiiri
-
alk. 90 €
Asus ROG Harpe Ace Aim Lab Edition RGB, langaton/langallinen pelihiiri
-
alk. 61 €
Logitech Lift, langaton pystyhiiri
-
alk. 80 €
SteelSeries Aerox 5 RGB, langaton pelihiiri
-
alk. 88 €
Logitech MX Vertical, langaton pystyhiiri
-
alk. 134 €
Razer Viper V2 Pro, langaton pelihiiri
-
alk. 67 €
Logitech Pebble 2 Combo, langaton näppäimistö ja hiiri
-
alk. 140 €
Razer Cobra Pro RGB, langaton/langallinen pelihiiri
-
alk. 43 €
HyperX Pulsefire Haste 2, langaton pelihiiri
-
alk. 8,90 €
Logitech G Pro X Superlight, hiiritassut
-
alk. 119 €
Razer DeathAdder V3 Pro RGB, langaton/langallinen pelihiiri
-
alk. 44 €
Lenovo Go USB-C Wireless Mouse (4Y51C212xx), langaton hiiri
Langalliset hiiret -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 20 €
Roccat Burst Pro Extreme Lightweight, langallinen pelihiiri
-
alk. 67 €
Logitech G502 X Gaming Mouse, langallinen pelihiiri
-
alk. 20 €
SteelSeries Aerox 3 RGB, langaton pelihiiri
-
alk. 53 €
Logitech G502 HERO, langallinen pelihiiri
-
alk. 59 €
Roccat Kone Pro Air, langallinen pelihiiri
-
alk. 70 €
Zowie ZA13-C, langallinen pelihiiri
-
alk. 40 €
Roccat Kone Pro, langallinen pelihiiri
-
alk. 40 €
Razer Cobra RGB, langallinen pelihiiri
-
alk. 24 €
Logitech M500S Advanced Corded Mouse, langallinen hiiri
-
alk. 28 €
G-Wolves Sköll RGB (SK-L3360), langallinen pelihiiri
-
alk. 10 €
Lenovo Essential USB Wired (4Y50T44377), langallinen hiiri
-
alk. 38 €
Xtrfy M4 RGB, langallinen pelihiiri
-
alk. 23 €
Microsoft Basic Optical Mouse for Business, langallinen hiiri
-
alk. 49 €
Logitech G402 Hyperion Fury FPS Gaming Mouse, langallinen hiiri
-
alk. 121 €
Evoluent optinen pystyhiiri
-
alk. 40 €
Turtle Beach Pure SEL AIMO, langallinen pelihiiri
-
alk. 96 €
Mad Catz R.A.T 8+ RGB, langallinen pelihiiri
-
alk. 38 €
Conceptronic CLLMEASY, langallinen hiiri
Logitech M238 Wireless Mouse, langaton hiiri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Logitech |
EAN-koodi | 5099206057562 |
Yhteys | Langaton |
DPI | 1 000 |
Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
Mac OS X 10.5 | On |
Windows Vista | On |
Mac OS X 10.6 | On |
Windows XP | On |
Windows 7 | On |
Linux | On |
Mac OS X 10.7 | On |
Mac OS X 10.8 | On |
Windows 8 | On |
Windows 8.1 | On |
Liitäntä | USB |
Paristo | 1x AA |
Ominaisuudet | |
Nappula | 3 lkm |
Rulla | On |
Valmistajan tuotesivu | http://www.logitech.com/fi-fi/product/wireless-mouse-m238 |
Mitat | |
Leveys | 55 mm |
Korkeus | 38,7 mm |
Syvyys | 95 mm |
Paino | 84 g |
Optinen | On |
Takuu | 12kk |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 149 €
Logitech G Pro X Superlight 2, langaton pelihiiri
-
alk. 147 €
Zowie U2, langaton pelihiiri
-
alk. 59 €
Logitech Lift Left, langaton pystyhiiri
-
alk. 129 €
Logitech G502 X Lightspeed Wireless, langaton pelihiiri
-
alk. 26 €
Logitech M330 Silent Plus, langaton hiiri
-
alk. 58 €
Logitech M720 Triathlon, langaton hiiri
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/langattomat-hiiret/logitech-m238-wireless-mouse-langaton-hiiri/3431942
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.