Makita DFR450ZX LXT 18V, nauharuuvinväännin 25-41mm (ilman akkua ja laturia)
Makita DFR450ZX LXT 18V, nauharuuvinväännin 25-41mm (ilman akkua ja laturia) osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 217,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Nauharuuvinväännin Makita DFR450ZX; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 217,00 € | 217,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DFR450ZX Automaattiruuvain ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 242,90 € | 244,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita LXT DFR450ZX 18V nauharuuvinväännin runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
269,00 € | 273,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 217,00 €
217,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 244,89 €
242,90 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 273,80 €
269,00 €
Makita DFR450ZX LXT 18V, nauharuuvinväännin 25-41mm (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381669443 |
Valmistaja | Makita |
Akun jännite | 18 V |
Nopeus | 4 000 rpm |
Mitat | |
Pituus | 369 mm |
Leveys | 80 mm |
Korkeus | 238 mm |
Paino | 2,9 kg |
Valmistajan tuotesivu | https://www.makita.fi/product/dfr450zx.html |
Hintakehitys
Korkein hinta
269,00 €
Keskihinta
242,97 €
Alin hinta
217,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.