Makita DHR241Z LXT 18V, akkuporavasara (ilman akkua ja laturia)
Makita DHR241Z LXT 18V, akkuporavasara (ilman akkua ja laturia) osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 135,05 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita DHR241Z poravasaraNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 135,05 € | 144,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita LXT DHR241Z 18V SDS-Plus akkuporavasara runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
179,00 € | 183,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DHR241ZNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 188,33 € | 188,33 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DHR241Z Poravasara ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 200,40 € | 202,39 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Poravasara Makita DHR241Z; 18 V; 2,0 J; SDS-plus (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 223,00 € | 223,00 € | Katso tuotetta ▸ |
135,05 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 183,80 €
179,00 €
188,33 €
Toimitusaika 8-10 päivää
Hinta toimituskuluineen 202,39 €
200,40 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 223,00 €
223,00 €
Makita DHR241Z LXT 18V, akkuporavasara (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381661768 |
Valmistaja | Makita |
Akun jännite | 18 V |
Mitat | |
Pituus | 417 mm |
Leveys | 84 mm |
Korkeus | 2 219 mm |
Paino | 3,5 kg |
Nopeus | 1 100 rpm |
Iskuluku | 4 000 min-1 |
Iskuvoima | 2 J |
Valmistajan tuotesivu | https://www.makita.fi/product/dhr241z.html |
Pikaistukka | On |
Poraistukan koko | 10 mm |
Säädettava kierrosluku | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
223,00 €
Keskihinta
185,16 €
Alin hinta
135,05 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.