Makita GD0800C suorahiomakone 750w
Makita GD0800C suorahiomakone 750w osastosta Hiomakoneet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 256,43 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita GD0800C suorahiomakoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 256,43 € | 266,33 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Suorahiomakone Makita GD0800C, SJSNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 279,00 € | 279,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita GD0800C suorahiomakoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
319,00 € | 323,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita GD0800C Suorahiomakone 750 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 319,10 € | 321,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Makita Die grinder high speed - gd0800cNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 365,48 € | 365,48 € | Katso tuotetta ▸ |
256,43 €
279,00 €
319,00 €
319,10 €
365,48 €
Makita GD0800C suorahiomakone 750w
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Makita |
EAN-koodi | 0088381034579 |
Hintakehitys
Korkein hinta
365,48 €
Keskihinta
307,80 €
Alin hinta
256,43 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.