Makita UC3041A, sähkökäyttöinen ketjusaha
Makita UC3041A, sähkökäyttöinen ketjusaha osastosta Muut koneet ja työkalut nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 139,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita UC3041ANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 139,99 € | 139,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita Chainsaw UC3041A blueNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 143,90 € | 148,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ketjusaha Makita UC3041A; 1,8 kW sähkökäyttöinen, 30 cm laippaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 150,03 € | 150,03 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita UC3041A 1800W ketjusahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
159,00 € | 163,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Makita UC3041A Ketjusaha 30 cm, 1800 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 177,90 € | 179,89 € | Katso tuotetta ▸ |
139,99 €
143,90 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 150,03 €
150,03 €
159,00 €
177,90 €
Makita UC3041A, sähkökäyttöinen ketjusaha
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Makita |
Mitat | 4,6 |
Teho | 1 800 W |
EAN-koodi | 0088381657853, 0088381660792 |
Hintakehitys
Korkein hinta
177,90 €
Keskihinta
154,16 €
Alin hinta
139,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.