Metabo FSX 200 Intec, epäkeskohiomakone
Metabo FSX 200 Intec, epäkeskohiomakone osastosta Hiomakoneet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 43,06 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Metabo FSX 200 epäkeskohiomakone + matkalaukku 609225500Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 43,06 € | 52,96 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Metabo FSX 200Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 54,34 € | 61,33 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Epäkeskohiomakone Metabo FSX 200 IntecNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 72,00 € | 72,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Metabo FSX 200 INTEC Epäkeskohiomakone 240 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 91,40 € | 93,39 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 52,96 €
43,06 €
54,34 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 72,00 €
72,00 €
91,40 €
Metabo FSX 200 Intec, epäkeskohiomakone
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Metabo |
Mitat | 1,3 |
Nopeus | 22 000 rpm |
Laikka | 125 mm |
Teho | 240 W |
EAN-koodi | 4007430151384 |
Hintakehitys
Korkein hinta
91,40 €
Keskihinta
65,20 €
Alin hinta
43,06 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.