Metabo GE 950 G Plus (600618000) 950W, suorahiomakone
Metabo GE 950 G Plus (600618000) 950W, suorahiomakone osastosta Hiomakoneet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 294,67 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Metabo GE 950 G PLUS suorahiomakone 600618000Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 294,67 € | 304,57 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Metabo GE 950 G Plus Hiomakone 950 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 370,90 € | 372,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Suorahiomakone Metabo GE 950 G PlusNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 413,00 € | 413,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 304,57 €
294,67 €
370,90 €
413,00 €
Metabo GE 950 G Plus (600618000) 950W, suorahiomakone
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Metabo |
Teho | 950 W |
Mitat | 1,7 |
Nopeus | 8 700 rpm |
EAN-koodi | 4007430212412 |
Hintakehitys
Korkein hinta
413,00 €
Keskihinta
359,52 €
Alin hinta
294,67 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.