Metabo KS 55 (600855000) 1200W, pyörösaha
Metabo KS 55 (600855000) 1200W, pyörösaha osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 105,28 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Metabo KS 55 pyörösaha 600855000Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 105,28 € | 115,18 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pyörösaha Metabo KS 55Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 152,00 € | 152,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Metabo KS 55 Hand-Held Circular SawNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 168,85 € | 168,85 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 115,18 €
105,28 €
152,00 €
168,85 €
Metabo KS 55 (600855000) 1200W, pyörösaha
Ilmoita virheellisestä tiedostaTeho | 1 200 W |
Terän halkaisija | 160 mm |
Nopeus | 5 600 rpm |
EAN-koodi | 4007430230409 |
Hintakehitys
Korkein hinta
168,85 €
Keskihinta
142,04 €
Alin hinta
105,28 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.