Metabo WE 15-125 Quick (600448000) 1550W, kulmahiomakone
Metabo WE 15-125 Quick (600448000) 1550W, kulmahiomakone osastosta Hiomakoneet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 133,83 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Metabo WE 15-125 QUICK kulmahiomakone + ACC 600448000Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 133,83 € | 143,73 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Metabo WE 15-125 QUICK Kulmahiomakone 1550 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 175,00 € | 176,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kulmahiomakone Metabo WE 15-125 QuickNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 189,00 € | 189,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 143,73 €
133,83 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 176,99 €
175,00 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 189,00 €
189,00 €
Metabo WE 15-125 Quick (600448000) 1550W, kulmahiomakone
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistajan tuotesivu | http://www.metabo.co.uk/Product-catalogue-handheld-powertools.23958+M5467b43f962.0.html |
Laikka | 125 mm |
Mitat | 2,5 |
Teho | 1 550 W |
EAN-koodi | 4007430245496, 4007430323064 |
Valmistaja | Metabo |
Hintakehitys
Korkein hinta
189,00 €
Keskihinta
165,94 €
Alin hinta
133,83 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.