micro HDMI - VGA, adapteri
micro HDMI - VGA, adapteri osastosta Kaapelit ja adapterit nyt edullisimmin kaupasta www.halvathinnat.fi hintaan 9,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Micro HDMI - VGA -sovitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-15 päivää | 9,90 € | 9,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Micro HDMI - VGA sovitin 3,5mm äänilähtöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-15 päivää | 13,90 € | 13,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Micro Hdmi Uros - Vga Naaras AdapteriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
29,90 € | 34,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
StarTech.com Mikro-HDMI-VGA-sovitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 37,91 € | 43,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 0-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 9,90 €
9,90 €
Toimitusaika 0-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 13,90 €
13,90 €
29,90 €
37,91 €
micro HDMI - VGA, adapteri
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8806085321687, 8806085342972, 7340004673903, 0065030851008, 4716659373438, 4548736714663, 0888228838892, 0065030850971, 0888772688837, 6418312122749 |
Valmistaja | Samsung, Deltaco, Asus, StarTech, Sony, Lenovo, HP, All Ride, C2G |
Hintakehitys
Korkein hinta
37,91 €
Keskihinta
22,90 €
Alin hinta
9,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.