Microsoft Designer Bluetooth Mouse (7N5-0000x), langaton hiiri
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Microsoft Modern Mobile Mouse (KTF-000xx), langaton hiiri
Microsoft Surface Mouse (3YR-000xx), langaton hiiri
Microsoft Sculpt Ergonomic Mouse (L6V-000xx), langaton hiiri
Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 (GMF-00xxx), langaton hiiri
Microsoft Ocean Plastic Mouse (I38-000xx), langaton hiiri
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Langattomat hiiret ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
46,99 €
Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Nintendo Switch -peli
-
-40 %
153,00 €
Marimekko Urna, maljakko 21 x 30 cm
-
-32 %
649,00 €
TCL 55C845 (55"), LED-televisio
-
-7 %
55,44 €
F-Secure Total Security And Privacy (1 vuosi 3 laitetta), tietoturvaohjelmisto
-
-6 %
149,00 €
Huawei Watch GT3 46mm, älykello
-
-9 %
99,00 €
Samsung Galaxy Watch 4 40mm Bluetooth, älykello
-
-6 %
329,00 €
Microsoft Xbox Series S 1TB, pelikonsoli
-
-35 %
41,28 €
F-Secure SAFE (2 vuotta 1 laite), tietoturvaohjelmisto
-
-23 %
459,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
31,99 €
Sniper Elite 5, PS5 -peli
-
-5 %
36,99 €
Diablo 4 (IV), PS4 -peli
-
-42 %
1049,00 €
TCL 75C845 (75"), LED-televisio
Samankaltaisia tuotteita
-
Microsoft Modern Mobile Mouse (KTF-000xx), langaton hiiri
-
Microsoft Surface Mouse (3YR-000xx), langaton hiiri
-
Microsoft Sculpt Ergonomic Mouse (L6V-000xx), langaton hiiri
-
Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 (GMF-00xxx), langaton hiiri
-
Microsoft Ocean Plastic Mouse (I38-000xx), langaton hiiri
-
Microsoft® Presenter + DA/FI/NO/SV Black
-
Microsoft Sidewinder X8, hiiritassut
-
Microsoft Bluetooth Mouse Camo Special Edition (8KX-xxxxx), langaton hiiri
-
Microsoft Mobile Mouse 1850 (U7Z-00XXX), langaton hiiri
-
Corepad Skatez Pro 3 (Microsoft Intellimouse), hiiritassut
-
Microsoft Bluetooth Mouse (RJN-000xx), langaton hiiri
-
Microsoft Surface Arc (FHD-000xx) BT 4.0/4.1, langaton hiiri
-
Microsoft Surface Arc Wireless (CZV-000xx), langaton hiiri
-
Microsoft Arc Mouse Bluetooth (ELG-000xx), langaton hiiri
-
Microsoft Sculpt Comfort Mouse (H3S-0000x), langaton hiiri
-
Microsoft Modern Mouse (WS3-000xx), langaton hiiri
-
Microsoft Wireless Comfort Desktop 5050 (PP4-000xx), näppäimistö ja hiiri
-
Microsoft Arc Touch Mouse (7MP-000xx), langaton hiiri
Katsotuimmat Langattomat hiiret
-
alk. 149 €
Logitech G Pro X Superlight 2, langaton pelihiiri
-
alk. 59 €
Logitech Lift Left, langaton pystyhiiri
-
alk. 61 €
Logitech Lift, langaton pystyhiiri
-
alk. 56 €
Logitech G403 HERO RGB, langaton pelihiiri
-
alk. 43 €
HyperX Pulsefire Haste 2, langaton pelihiiri
-
alk. 23 €
Logitech M240 Silent Bluetooth, langaton hiiri
-
alk. 80 €
SteelSeries Aerox 5 RGB, langaton pelihiiri
-
alk. 67 €
Logitech Pebble 2 Combo, langaton näppäimistö ja hiiri
-
alk. 140 €
Razer Cobra Pro RGB, langaton/langallinen pelihiiri
-
alk. 150 €
Zowie EC1-CW (L), langaton pelihiiri
-
alk. 119 €
Razer DeathAdder V3 Pro RGB, langaton/langallinen pelihiiri
-
alk. 102 €
Logitech Pro X Superlight Wireless, langaton pelihiiri
-
alk. 18 €
Hama EMW-500 Vertical, langaton pelihiiri
-
alk. 85 €
Logitech G903 Lightspeed, langaton pelihiiri
-
alk. 18 €
Logitech M220 Silent, langaton hiiri
-
alk. 349 €
3Dconnexion SpaceMouse Pro USB 3D (3DX-700040), langaton hiiri
-
alk. 12 €
Logitech M185 Wireless Mouse, langaton hiiri
-
alk. 95 €
Razer Naga V2 HyperSpeed MMO, langaton pelihiiri
Langalliset hiiret -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 67 €
Logitech G502 X Gaming Mouse, langallinen pelihiiri
-
alk. 21 €
SteelSeries Aerox 3 RGB, langaton pelihiiri
-
alk. 70 €
Zowie ZA13-C, langallinen pelihiiri
-
alk. 40 €
Roccat Kone Pro, langallinen pelihiiri
-
alk. 16 €
Trust GXT 101 GAV, langaton pelihiiri
-
alk. 125 €
Kensington K72080WW SlimBlade Pro Trackball, langallinen/langaton pallohiiri
-
alk. 56 €
Glorious PC Gaming Race Model I RGB, langallinen pelihiiri
-
alk. 26 €
Logitech M500S Advanced Corded Mouse, langallinen hiiri
-
alk. 80 €
Corsair Scimitar Elite RGB, langallinen pelihiiri
-
alk. 28 €
G-Wolves Sköll RGB (SK-L3360), langallinen pelihiiri
-
alk. 10 €
Lenovo Essential USB Wired (4Y50T44377), langallinen hiiri
-
alk. 38 €
Xtrfy M4 RGB, langallinen pelihiiri
-
alk. 40 €
HyperX Pulsefire FPS Pro RGB, langallinen pelihiiri
-
alk. 23 €
Microsoft Basic Optical Mouse for Business, langallinen hiiri
-
alk. 49 €
Logitech G402 Hyperion Fury FPS Gaming Mouse, langallinen hiiri
-
alk. 69 €
Evoluent optinen pystyhiiri
-
alk. 52 €
Cougar Revenger RGB, langallinen pelihiiri
-
alk. 40 €
Turtle Beach Pure SEL AIMO, langallinen pelihiiri
Microsoft Designer Bluetooth Mouse (7N5-0000x), langaton hiiri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Microsoft |
Yhteys | Langaton |
Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
Windows XP | On |
Windows 7 | On |
Mac OS X 10.8 | On |
Windows 8 | On |
Windows 8.1 | On |
Liitäntä | USB |
Paristo | 2x AAA |
Valmistajan tuotesivu | http://www.microsoft.com/hardware/en-us/p/designer-bluetooth-mouse |
Mitat | |
Syvyys | 107 mm |
Leveys | 60 mm |
Ominaisuudet | |
Nappula | 2 lkm |
Rulla | On |
Optinen | On |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 149 €
Logitech G Pro X Superlight 2, langaton pelihiiri
-
alk. 59 €
Logitech Lift Left, langaton pystyhiiri
-
alk. 61 €
Logitech Lift, langaton pystyhiiri
-
alk. 56 €
Logitech G403 HERO RGB, langaton pelihiiri
-
alk. 43 €
HyperX Pulsefire Haste 2, langaton pelihiiri
-
alk. 23 €
Logitech M240 Silent Bluetooth, langaton hiiri
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/langattomat-hiiret/microsoft-designer-bluetooth-mouse-7n5-0000x-langaton-hiiri/3233072
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.