Microsoft Sculpt Ergonomic Mouse (L6V-000xx), langaton hiiri
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Microsoft Modern Mobile Mouse (KTF-000xx), langaton hiiri
Microsoft Surface Mouse (3YR-000xx), langaton hiiri
Microsoft Sculpt Ergonomic Mouse (L6V-000xx), langaton hiiri
Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 (GMF-00xxx), langaton hiiri
Microsoft Ocean Plastic Mouse (I38-000xx), langaton hiiri
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Langattomat hiiret ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Microsoft Modern Mobile Mouse (KTF-000xx), langaton hiiri
-
Microsoft Surface Mouse (3YR-000xx), langaton hiiri
-
Microsoft Sculpt Ergonomic Mouse (L6V-000xx), langaton hiiri
-
Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 (GMF-00xxx), langaton hiiri
-
Microsoft Ocean Plastic Mouse (I38-000xx), langaton hiiri
-
Microsoft® Presenter + DA/FI/NO/SV Black
-
Microsoft Sidewinder X8, hiiritassut
-
Microsoft Bluetooth Mouse Camo Special Edition (8KX-xxxxx), langaton hiiri
-
Microsoft Mobile Mouse 1850 (U7Z-00XXX), langaton hiiri
-
Corepad Skatez Pro 3 (Microsoft Intellimouse), hiiritassut
-
Microsoft Bluetooth Mouse (RJN-000xx), langaton hiiri
-
Microsoft Surface Arc (FHD-000xx) BT 4.0/4.1, langaton hiiri
-
Microsoft Surface Arc Wireless (CZV-000xx), langaton hiiri
-
Microsoft Arc Mouse Bluetooth (ELG-000xx), langaton hiiri
-
Microsoft Sculpt Comfort Mouse (H3S-0000x), langaton hiiri
-
Microsoft Modern Mouse (WS3-000xx), langaton hiiri
-
Microsoft Wireless Comfort Desktop 5050 (PP4-000xx), näppäimistö ja hiiri
-
Microsoft Arc Touch Mouse (7MP-000xx), langaton hiiri
Katsotuimmat Langattomat hiiret
-
alk. 149 €
Logitech G Pro X Superlight 2, langaton pelihiiri
-
alk. 59 €
Logitech Lift Left, langaton pystyhiiri
-
alk. 129 €
Logitech G502 X Lightspeed Wireless, langaton pelihiiri
-
alk. 61 €
Logitech Lift, langaton pystyhiiri
-
alk. 56 €
Logitech G403 HERO RGB, langaton pelihiiri
-
alk. 42 €
HyperX Pulsefire Haste 2, langaton pelihiiri
-
alk. 90 €
Asus ROG Harpe Ace Aim Lab Edition RGB, langaton/langallinen pelihiiri
-
alk. 80 €
SteelSeries Aerox 5 RGB, langaton pelihiiri
-
alk. 67 €
Logitech Pebble 2 Combo, langaton näppäimistö ja hiiri
-
alk. 140 €
Razer Cobra Pro RGB, langaton/langallinen pelihiiri
-
alk. 8,90 €
Logitech G Pro X Superlight, hiiritassut
-
alk. 150 €
Zowie EC1-CW (L), langaton pelihiiri
-
alk. 119 €
Razer DeathAdder V3 Pro RGB, langaton/langallinen pelihiiri
-
alk. 85 €
Logitech G903 Lightspeed, langaton pelihiiri
-
alk. 18 €
Logitech M220 Silent, langaton hiiri
-
alk. 12 €
Logitech M185 Wireless Mouse, langaton hiiri
-
alk. 95 €
Razer Naga V2 HyperSpeed MMO, langaton pelihiiri
-
alk. 24 €
Logitech Pebble 2 M350s, langaton hiiri
Langalliset hiiret -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 67 €
Logitech G502 X Gaming Mouse, langallinen pelihiiri
-
alk. 20 €
SteelSeries Aerox 3 RGB, langaton pelihiiri
-
alk. 70 €
Zowie ZA13-C, langallinen pelihiiri
-
alk. 40 €
Roccat Kone Pro, langallinen pelihiiri
-
alk. 40 €
Razer Cobra RGB, langallinen pelihiiri
-
alk. 56 €
Glorious PC Gaming Race Model I RGB, langallinen pelihiiri
-
alk. 26 €
Logitech M500S Advanced Corded Mouse, langallinen hiiri
-
alk. 80 €
Corsair Scimitar Elite RGB, langallinen pelihiiri
-
alk. 28 €
G-Wolves Sköll RGB (SK-L3360), langallinen pelihiiri
-
alk. 10 €
Lenovo Essential USB Wired (4Y50T44377), langallinen hiiri
-
alk. 38 €
Xtrfy M4 RGB, langallinen pelihiiri
-
alk. 40 €
HyperX Pulsefire FPS Pro RGB, langallinen pelihiiri
-
alk. 23 €
Microsoft Basic Optical Mouse for Business, langallinen hiiri
-
alk. 49 €
Logitech G402 Hyperion Fury FPS Gaming Mouse, langallinen hiiri
-
alk. 121 €
Evoluent optinen pystyhiiri
-
alk. 40 €
Turtle Beach Pure SEL AIMO, langallinen pelihiiri
-
alk. 96 €
Mad Catz R.A.T 8+ RGB, langallinen pelihiiri
-
alk. 38 €
Conceptronic CLLMEASY, langallinen hiiri
Microsoft Sculpt Ergonomic Mouse (L6V-000xx), langaton hiiri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Microsoft |
Yhteys | Langaton |
Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
Windows Vista | On |
Windows XP | On |
Windows 7 | On |
Windows 98 | On |
Liitäntä | USB |
Paristo | 2x AA |
Valmistajan tuotesivu | http://www.microsoft.com/hardware/en-us/p/sculpt-ergonomic-mouse |
Ominaisuudet | |
Nappula | 2 lkm |
Rulla | On |
Optinen | On |
EAN-koodi | 0885370599596, 0885370604481, 0885370599602, 0885370599619 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 149 €
Logitech G Pro X Superlight 2, langaton pelihiiri
-
alk. 59 €
Logitech Lift Left, langaton pystyhiiri
-
alk. 129 €
Logitech G502 X Lightspeed Wireless, langaton pelihiiri
-
alk. 61 €
Logitech Lift, langaton pystyhiiri
-
alk. 56 €
Logitech G403 HERO RGB, langaton pelihiiri
-
alk. 42 €
HyperX Pulsefire Haste 2, langaton pelihiiri
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/langattomat-hiiret/microsoft-sculpt-ergonomic-mouse-l6v-000xx-langaton-hiiri/1898377
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.