1 GB, 533 MHz DDR2, keskusmuisti
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Muistit ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
46,99 €
Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Nintendo Switch -peli
-
-40 %
153,00 €
Marimekko Urna, maljakko 21 x 30 cm
-
-32 %
649,00 €
TCL 55C845 (55"), LED-televisio
-
-7 %
55,44 €
F-Secure Total Security And Privacy (1 vuosi 3 laitetta), tietoturvaohjelmisto
-
-6 %
149,00 €
Huawei Watch GT3 46mm, älykello
-
-9 %
99,00 €
Samsung Galaxy Watch 4 40mm Bluetooth, älykello
-
-6 %
329,00 €
Microsoft Xbox Series S 1TB, pelikonsoli
-
-35 %
41,28 €
F-Secure SAFE (2 vuotta 1 laite), tietoturvaohjelmisto
-
-23 %
459,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
31,99 €
Sniper Elite 5, PS5 -peli
-
-5 %
36,99 €
Diablo 4 (IV), PS4 -peli
-
-42 %
1049,00 €
TCL 75C845 (75"), LED-televisio
Katsotuimmat Muistit
-
alk. 21 €
8 GB, 1600 MHz SO-DIMM DDR3, keskusmuisti
-
alk. 41 €
16 GB, 3200 MHz DDR4, keskusmuisti
-
alk. 34 €
16 GB, 1600 MHz DDR3 (2 x 8 GB kit), keskusmuisti
-
alk. 47 €
16 GB, 3200 MHz SO-DIMM DDR4, keskusmuisti
-
alk. 17 €
8 GB , 1600 MHz DDR3, keskusmuisti
-
alk. 39 €
16 GB, 2666 MHz DDR4, keskusmuisti
-
alk. 59 €
32 GB, 2666 MHz SO-DIMM DDR4 (2 x 16 GB kit), keskusmuisti
-
alk. 25 €
8 GB, 3200 MHz SO-DIMM DDR4, keskusmuisti
-
alk. 78 €
32 GB, 2400 MHz DDR4 (2 x 16 GB kit), keskusmuisti
-
alk. 14 €
4 GB, 1333 MHz SO-DIMM DDR3, keskusmuisti
-
alk. 185 €
Seagate Expansion card (Xbox Series X/S) STJR1000400, laajennuskortti
-
alk. 76 €
32 GB, 3200 MHz DDR4, keskusmuisti
-
alk. 12 €
4 GB, 1333 MHz DDR3, keskusmuisti
-
alk. 13 €
8 GB, 1333 MHz DDR3, keskusmuisti
-
alk. 13 €
4 GB, 1600 MHz SO-DIMM DDR3, keskusmuisti
-
alk. 308 €
Corsair Vengeance DDR5-6600 BK C32 QC - 64GB
-
alk. 38 €
16 GB, 2133 MHz DDR4, keskusmuisti
-
alk. 40 €
16 GB, 2400 MHz SO-DIMM DDR4, keskusmuisti
1 GB, 533 MHz DDR2, keskusmuisti
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Corsair, Integral |
EAN-koodi | 0870584003601, 8705840036012, 5055288491823, 5055288497177, 5704327122630 |
Nopeus | 533 MHz |
Muistikamman tyyppi | DDR2-DIMM |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 21 €
8 GB, 1600 MHz SO-DIMM DDR3, keskusmuisti
-
alk. 41 €
16 GB, 3200 MHz DDR4, keskusmuisti
-
alk. 34 €
16 GB, 1600 MHz DDR3 (2 x 8 GB kit), keskusmuisti
-
alk. 47 €
16 GB, 3200 MHz SO-DIMM DDR4, keskusmuisti
-
alk. 17 €
8 GB , 1600 MHz DDR3, keskusmuisti
-
alk. 39 €
16 GB, 2666 MHz DDR4, keskusmuisti
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/muistit/1-gb-533-mhz-ddr2-keskusmuisti/22123
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.