NewStar FPMA-D960D3, pöytäteline kolmelle 10-21" näytölle
NewStar FPMA-D960D3, pöytäteline kolmelle 10-21" näytölle osastosta AV-telineet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 140,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Neomounts by Newstar desk mount model FPMA-D960D3 Triple -näyttövarsi, musta, 21"", 6kgNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 140,90 € | 145,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Neomounts by NewStar Pöytäkiinnike kolmelle näytölle - 3 kääntöpistettäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 156,35 € | 156,35 € | Katso tuotetta ▸ | ||
NEOMOUNTS BY NEWSTAR FLAT SCREEN DESK MOUNT (CLAMP) 10-21"" BLACK (FPMA-D960D3)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 171,00 € | 175,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Neomounts by newstar flat screen desk mount (clamp) 10-21"" blackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 kpl varastossa | 176,99 € | 185,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 145,80 €
140,90 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 156,35 €
156,35 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 175,90 €
171,00 €
Toimitusaika 3 kpl varastossa
Hinta toimituskuluineen 185,98 €
176,99 €
NewStar FPMA-D960D3, pöytäteline kolmelle 10-21" näytölle
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8717371442705 |
Valmistaja | NewStar Computer Products Europe BV, Newstar |
Valmistajan tuotesivu | http://en.newstar.eu/av-mounts/flat-screen-mounts/desk-mounts/newstar-flat-screen-desk-mount-44/?alstart=0 |
VESA-kiinnitys | |
Mitat | 10-21" |
Maksimi kuorma | 30 kg |
Hintakehitys
Korkein hinta
176,99 €
Keskihinta
161,31 €
Alin hinta
140,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.