OBH Nordica Big Popper 6398, popcorn-kone
OBH Nordica Big Popper 6398, popcorn-kone osastosta Muut pienet keittiökoneet nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 49,95 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
OBH Nordica Big Popper popcorn-kone 6398Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 49,95 € | 54,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OBH Nordica Popcornmaker Big Popper 6398Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 58,90 € | 63,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OBH Big Popper -popcorn-koneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 59,00 € | 64,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OBH Nordica Big Popper Popcorn - 6398Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 120,00 € | 120,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 54,85 €
49,95 €
58,90 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 64,90 €
59,00 €
120,00 €
OBH Nordica Big Popper 6398, popcorn-kone
Ilmoita virheellisestä tiedostaNon-stick pinnoite | On |
Tilavuus | 4,5 l |
Valmistaja | OBH Nordica |
EAN-koodi | 5708642063982, 0000000100380 |
Hintakehitys
Korkein hinta
120,00 €
Keskihinta
71,96 €
Alin hinta
49,95 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.