OBH Nordica 6322, riisikeitin
OBH Nordica 6322, riisikeitin osastosta Muut pienet keittiökoneet nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 39,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
OBH Nordica 6322 Inox 1,8L riisikeitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
39,90 € | 44,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OBH Nordica -riisinkeitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
39,95 € | 44,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OBH Nordica riisinkeitin OBH6322Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 39,95 € | 44,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OBH Nordica -riisinkeitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 39,99 € | 44,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
OBH Inox-riisikeitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 40,00 € | 45,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OBH Nordica Riisinkeitin Inox - 6322Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 45,87 € | 52,86 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OBH Nordica Inox 1,8l 6322 -riisinkeitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 49,90 € | 54,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Inox-riisinkeitin 1,8l 6322Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
49,90 € | 55,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
39,90 €
39,95 €
39,99 €
40,00 €
45,87 €
49,90 €
OBH Nordica 6322, riisikeitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaTeho | 600 W |
Valmistaja | OBH Nordica |
Tilavuus | 1,8 l |
Takuu | 24 kk |
EAN-koodi | 5708642063227 |
Hintakehitys
Korkein hinta
49,90 €
Keskihinta
43,18 €
Alin hinta
39,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.