OBH Nordica Vega 7541, mikroaaltouuni
OBH Nordica Vega 7541, mikroaaltouuni osastosta Mikroaaltouunit nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 129,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
OBH Nordica Vega -mikroaaltouuniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 129,99 € | 134,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OBH Nordica Vega 7541 - microwave oven with grill - freestanding - chilli PunainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 134,90 € | 134,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OBH Nordica 7541 Vega mikroaaltouuniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
139,00 € | 143,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OBH Nordica Chilli 7541 -mikroaaltouuniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 169,90 € | 174,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
VEGA Chilli mikroaaltouuni 7541Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
199,00 € | 204,20 € | Katso tuotetta ▸ |
129,99 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 134,90 €
134,90 €
139,00 €
169,90 €
199,00 €
OBH Nordica Vega 7541, mikroaaltouuni
Ilmoita virheellisestä tiedostaMitat | |
Leveys | 11 cm |
Korkeus | 26 cm |
Syvyys | 36 cm |
Valmistaja | OBH Nordica |
Ominaisuudet | |
Tilavuus | 20 l |
Teho | 700 W |
Grillitoiminto | On |
Valaisimet | 1 kpl |
Automaattinen sulatus | On |
Pyörivä alusta | On |
Takuu | 24 kk |
Automaattiset ohjelmat | On |
EAN-koodi | 5708642075411 |
Hintakehitys
Korkein hinta
199,00 €
Keskihinta
154,56 €
Alin hinta
129,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.