Old Farmer -pihviaterimet-grilliaterimet, 4 osaa
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Gense Old Farmer Kokkiveitsi
Gense Steak knife xl Old farmer micarta 23.5 cm Black/Steel
Gense Steak knife xl Old farmer classic 23.5 cm Wood/Steel
Gense Spoon Old farmer classic 14.2 cm Wood/Steel
Gense Steak knife Old Farmer black 22 cm Black/Steel
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Aterimet ja veitset ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
64,90 €
Sony DualSense, PS5 -ohjain
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-22 %
1018,90 €
Google Pixel 8 Pro 5G 12/256GB, älypuhelin
-
-16 %
459,00 €
LG F4Y5VYP3W, pyykinpesukone
-
-10 %
269,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/128GB, älypuhelin
-
-20 %
797,00 €
Thule Chariot Cross 1, perävaunu yhdelle lapselle
-
-14 %
599,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-11 %
10,54 €
CD-R-aihio (80 min), 50 kpl
-
-7 %
69,95 €
Remington XR1600 RX7 Ultimate Head Shaver, kotiparturi
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
299,00 €
OnePlus Watch 2, älykello
-
-5 %
419,00 €
Honor 90 5G 12/512GB, älypuhelin
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Aterimet ja veitset
-
alk. 34 €
Global G-91/SB, veitsenteroitin
-
alk. 45 €
Fiskars Functional Form 856216, 16-os. aterinsarja
-
alk. 14 €
Hackman Savonia, ruokalusikat 6 kpl
-
alk. 315 €
Iittala Piano, 24-os. aterinsarja
-
alk. 21 €
Fiskars Edge 1003094, kokkiveitsi 19 cm
-
alk. 47 €
Chippendale, hopeiset kahvilusikat 6 kpl
-
alk. 70 €
Fiskars Functional Form -aterinlahjapakkaus (24-os)
-
alk. 247 €
Hackman Linnea Jälkiruoka-aterinsetti 16-os.
-
alk. 9,99 €
Fileointi- ja luuttomaksi leikkaava veitsi 16cm /6
-
alk. 65 €
Victorinox Santoku-veitsi 17 cm
-
alk. 47 €
WMF Kineo Chef Knife, 20 cm
-
alk. 61 €
Fiskars Functional Form -veitsisetti iso 5 osaa
-
alk. 92 €
Fiskars Titanium 1027294, kokkiveitsi 20 cm
-
alk. 15 €
Iittala Citterio, jälkiruokahaarukka
-
alk. 4,71 €
Funktion Voiveitsi Puu/Teräs
-
alk. 39 €
Arabia Santa Claus, kahvilusikat 4 kpl
-
alk. 259 €
Iittala Artik aterimet 16 osaa ruostumaton teräs
-
alk. 9,00 €
Scandia Kahvilusikka Iittala
Old Farmer -pihviaterimet-grilliaterimet, 4 osaa
Ilmoita virheellisestä tiedostaArvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 34 €
Global G-91/SB, veitsenteroitin
-
alk. 45 €
Fiskars Functional Form 856216, 16-os. aterinsarja
-
alk. 14 €
Hackman Savonia, ruokalusikat 6 kpl
-
alk. 315 €
Iittala Piano, 24-os. aterinsarja
-
alk. 21 €
Fiskars Edge 1003094, kokkiveitsi 19 cm
-
alk. 47 €
Chippendale, hopeiset kahvilusikat 6 kpl
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/aterimet-ja-veitset/old-farmer-pihviaterimet-grilliaterimet-4-osaa/1482260
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.