Panasonic Lumix G Vario 7-14mm f/4.0 ASPH. MEGA O.I.S. (H-F007014), objektiivi
Panasonic Lumix G Vario 7-14mm f/4 on Micro Four Thirds -standardiin perustuva 114 asteen erittäin laajakulmainen objektiivi. F/4 valovoima koko polttovälillä sekä yhteensopiva kontrastiin perustuvan automaattitarkennuksen kanssa.35mm:n kinovastaavuus 14-28mm.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Panasonic Lumix H-f007014e Micro Four ThirdsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 991 € | 991 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Panasonic 7-14mm (35mm: 14-28mm) objektiivi GH1:lleNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 360 päivää | 1 068 € | 1 068 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Panasonic Lumix G Vario 7-14mm f/4 ASPH. laajakulmaobjektiiviNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä 4-7 päivässä | 1 200 € | 1 200 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Panasonic Lumix G Vario 7-14mm f/4 ASPH. laajakulmaobjektiiviNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 1 200 € | 1 205 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
991 €
Toimitusaika 360 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 068 €
1 068 €
Toimitusaika perillä 4-7 päivässä
Hinta toimituskuluineen 1 200 €
1 200 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 205 €
1 200 €
Panasonic Lumix G Vario 7-14mm f/4.0 ASPH. MEGA O.I.S. (H-F007014), objektiivi
Ilmoita virheellisestä tiedostaPanasonic Lumix G Vario 7-14mm f/4 on Micro Four Thirds -standardiin perustuva 114 asteen erittäin laajakulmainen objektiivi. F/4 valovoima koko polttovälillä sekä yhteensopiva kontrastiin perustuvan automaattitarkennuksen kanssa.35mm:n kinovastaavuus 14-28mm.
Valmistaja | Panasonic, Canon |
EAN-koodi | 5025232526529 |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 200 €
Keskihinta
1 115 €
Alin hinta
991 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.