- ›Viihde ja elektroniikka
- ›TV ja kotiteatteri
- ›Valkokankaat
- ›Reflecta Crystal Line Rollo, 4:3 220*174, valkokangas
Reflecta Crystal Line Rollo, 4:3 220*174, valkokangas
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Reflecta Rollo 86", 1:1, 155cm x 155cm, valkokangas
Reflecta Table Screen 87 x 77cm 4:3, valkokangas
Reflecta Crystal Line Rollo, 16:9 180*141, valkokangas
Reflecta CrystalLine Motor RC lux 200x154 16:10, valkokangas
Reflecta CrystalLine Rollo 200x154 16:10, valkokangas
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Valkokankaat ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Reflecta Rollo 86", 1:1, 155cm x 155cm, valkokangas
-
Reflecta Table Screen 87 x 77cm 4:3, valkokangas
-
Reflecta Crystal Line Rollo, 16:9 180*141, valkokangas
-
Reflecta CrystalLine Motor RC lux 200x154 16:10, valkokangas
-
Reflecta CrystalLine Rollo 200x154 16:10, valkokangas
-
Reflecta Crystal-Line Rollo 240x179 16:10, valkokangas
-
Reflecta Crystal-Line Motor RC lux 240x188 16:10, valkokangas
-
Reflecta CrystalLine Motor RC lux 300x226 16:10, valkokangas
-
Reflecta CrystalLine Rollo 300x226 16:10, valkokangas
-
Reflecta Crystal Line (moottoroitu), 1:1 180*180, valkokangas
-
Reflecta Crystal Line (moottoroitu), 1:1 240*240, valkokangas
-
Reflecta Crystal Line (moottoroitu), 1:1 200*200, valkokangas
-
Reflecta Crystal Line (moottoroitu), 16:9 240*175, valkokangas
-
Reflecta Crystal Line (moottoroitu), 1:1 300*300, valkokangas
-
Reflecta Crystal Line Rollo, 1:1 180*180, valkokangas
-
Reflecta Crystal Line Rollo, 1:1 200*200, valkokangas
-
Reflecta Rollo Galaxy Lux, 1:1 213*213, valkokangas
-
Reflecta Crystal Line Rollo, 1:1 240*240, valkokangas
Katsotuimmat Valkokankaat
-
alk. 400 €
Grandview Portable Pull-Up (jalusta) 92" 16:9 2030 x 1145, valkokangas
-
alk. 91 €
Reflecta Crystal Line (Tripod), 1:1 180*180, valkokangas
-
alk. 1269 €
Elite Screens ELITE Q150V1 4:3, valkokangas
-
alk. 1060 €
Elite Screens ELITE Q120H1 16:9, valkokangas
-
alk. 1299 €
Grandview ALR Dynamique Long Throw 133" 16:9, valkokangas
-
alk. 900 €
Grandview ALR Dynamique Long Throw 100" 16:9, valkokangas
-
alk. 242 €
Reflecta Crystal Line Rollo,16:9 300*208, valkokangas
-
alk. 30 €
Reflecta Alpha Lux, 4:3, 400cm x 300cm, valkokangas
-
alk. 362 €
Multibrackets Portable Projection Screen Deluxe (MB5712), 16:10, 77", 165,9cm x 103,7cm, valkokangas
-
alk. 371 €
Multibrackets Framed Projection Screen Deluxe(MB5767), 16:10, 90", 193,9cm x 121,2cm, valkokangas
-
alk. 494 €
Multibrackets Framed Projection Screen Deluxe(MB5781), 16:10, 108", 232,6cm x 145,4cm, valkokangas
-
alk. 330 €
Multibrackets Framed Projection Screen Deluxe(MB5750), 16:10, 77", 165,9cm x 103,7cm, valkokangas
-
alk. 406 €
Multibrackets Framed Projection Screen Deluxe(MB5774), 16:10, 100", 215,4cm x 134,6cm, valkokangas
-
alk. 340 €
Multibrackets Portable Projection Screen Deluxe (MB5699), 16:10, 54", 116,3cm x 72,7cm, valkokangas
-
alk. 386 €
Multibrackets Motorized Projection Screen Black Edition (MB5576), 16:10, 77", 165,9cm x 103,7cm, valkokangas
-
alk. 98 €
Reflecta Crystal Line Rollo, 16:9 200*152, valkokangas
-
alk. 1128 €
Multibrackets (kehys), 16:9 226", valkokangas
-
alk. 149 €
Reflecta Crystal-Line Tripod 131", 1:1, 240cm x 240cm, valkokangas
Reflecta Crystal Line Rollo, 4:3 220*174, valkokangas
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Reflecta |
Seinäkiinnitys | On |
Mitat | |
Leveys | 220 cm |
Korkeus | 174 cm |
Kuvasuhde | 4:3 |
EAN-koodi | 4005039876820, 8714574573144 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 400 €
Grandview Portable Pull-Up (jalusta) 92" 16:9 2030 x 1145, valkokangas
-
alk. 91 €
Reflecta Crystal Line (Tripod), 1:1 180*180, valkokangas
-
alk. 1269 €
Elite Screens ELITE Q150V1 4:3, valkokangas
-
alk. 1060 €
Elite Screens ELITE Q120H1 16:9, valkokangas
-
alk. 1299 €
Grandview ALR Dynamique Long Throw 133" 16:9, valkokangas
-
alk. 900 €
Grandview ALR Dynamique Long Throw 100" 16:9, valkokangas
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/valkokankaat/reflecta-crystal-line-rollo-43-220x174-valkokangas/405475
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.