Rosendahl Grand Cru, snapsilasit 4 cl, 6 kpl
Rosendahl Grand Cru, snapsilasit 4 cl, 6 kpl osastosta Lasit, kupit ja mukit nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 11,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Grand Cru Snapsilasi 4 cl 6 pkt 6 kpl/paketti KirkasNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 11,00 € | 15,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Rosendahl Grand Cru -snapsilasit, 6 kplNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 11,00 € | 16,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Rosendahl Grand Cru snapsilasi 6 kpl kirkasNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 11,00 € | 16,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 15,90 €
11,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 16,90 €
11,00 €
Rosendahl Grand Cru, snapsilasit 4 cl, 6 kpl
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Rosendahl A/S |
Valmistajan tuotesivu | http://www.rosendahl.com/Products_from_Rosendahl.aspx?ProductID=25357&VariantID= |
EAN-koodi | 5709513253570 |
Hintakehitys
Korkein hinta
11,00 €
Keskihinta
11,00 €
Alin hinta
11,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.