Samsung Galaxy Tab S 8.4" Wi-Fi 16 GB, tabletti
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 14.6" WiFi 128GB, tabletti
Samsung Galaxy Tab A9 8,7" LTE 64GB, tabletti
Samsung Galaxy Tab S9 Ultra 14,6", WiFi 256 Gt, tabletti
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4" WiFi + 4G 128GB, tabletti
Samsung Galaxy Tab A9 8,7" WiFi 64GB, tabletti
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Tabletit ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
140,24 €
DeWalt DCF899N 18V, akkuiskumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
-16 %
459,00 €
LG F4Y5VYP3W, pyykinpesukone
-
-11 %
10,54 €
CD-R-aihio (80 min), 50 kpl
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-7 %
127,00 €
Arozzi Inizio, pelituoli
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-6 %
27,03 €
Braun 32B Series 3, teräverkko ja terä
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-24 %
649,00 €
Asus Zenfone 10 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-14 %
599,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
529,00 €
Samsung UE55CU8072 (55"), LED-televisio
Samankaltaisia tuotteita
-
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 14.6" WiFi 128GB, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab A9 8,7" LTE 64GB, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab S9 Ultra 14,6", WiFi 256 Gt, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4" WiFi + 4G 128GB, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab A9 8,7" WiFi 64GB, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" 5G 128GB, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" WiFi 128GB, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab S9 FE 10.9" WiFi 128GB, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab Active3 8" WiFi 64GB, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite (2022) 10.4" WiFi 128GB, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab Active5 8" 5G 128GB Enterprise Edition, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab A9 8,7" LTE 128GB, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab A9 8,7" WiFi 128GB, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab S9 FE+ 12.4" 5G 256GB, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab S9 FE+ 12.4" WiFi 256GB, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab S9 FE 10.9" 5G 128GB Enterprise Edition, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab S9 FE 10.9" 5G 128GB, tabletti
-
Samsung Galaxy Tab S9 11" 5G 128GB Enterprise Edition, tabletti
Katsotuimmat Tabletit
-
alk. 199 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" WiFi 64GB, tabletti
-
alk. 329 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" 5G 64GB, tabletti
-
alk. 339 €
Apple iPad 10,2" 2021 WiFi 64 GB, tabletti
-
alk. 149 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 149 €
Honor Pad X8 10,1" 4G 64GB, tabletti
-
alk. 99 €
Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 199 €
Lenovo Tab M11 10.95" 4G 128GB, tabletti
-
alk. 419 €
Apple iPad 10.9" (2022) Wi-Fi 64GB, tabletti
-
alk. 200 €
Oukitel RT1 10.1" WiFi + 4G 64GB, tabletti
-
alk. 159 €
Lenovo Tab M11 10.95" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 107 €
Lenovo Tab M9 9" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 929 €
Apple iPad Air 10.9" (2022), WiFi 256GB, tabletti
-
alk. 179 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
alk. 569 €
Apple iPad 10,2" 2021 WiFi 256 GB, tabletti
-
alk. 117 €
Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
alk. 199 €
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4" WiFi + 4G 64GB, tabletti
-
alk. 399 €
Lenovo Tab P12 12.7" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 599 €
Apple iPad 10.9" (2022) Wi-Fi + 5G 64GB, tabletti
Tabletit ja tarvikkeet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 13 €
Samsung Galaxy Tab A9+, suojakotelo/suojus
-
alk. 199 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" WiFi 64GB, tabletti
-
alk. 5,90 €
Autoteline tableteille
-
alk. 329 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" 5G 64GB, tabletti
-
alk. 339 €
Apple iPad 10,2" 2021 WiFi 64 GB, tabletti
-
alk. 149 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 17 €
Samsung Galaxy Tab A8, suojakotelo/suojus
-
alk. 149 €
Honor Pad X8 10,1" 4G 64GB, tabletti
-
alk. 35 €
Apple iPad 10.2", suojakotelo näppäimistöllä
-
alk. 99 €
Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 199 €
Lenovo Tab M11 10.95" 4G 128GB, tabletti
-
alk. 419 €
Apple iPad 10.9" (2022) Wi-Fi 64GB, tabletti
-
alk. 200 €
Oukitel RT1 10.1" WiFi + 4G 64GB, tabletti
-
alk. 159 €
Lenovo Tab M11 10.95" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 12 €
Samsung Galaxy Tab A9, suojakotelo/suojus
-
alk. 107 €
Lenovo Tab M9 9" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 929 €
Apple iPad Air 10.9" (2022), WiFi 256GB, tabletti
-
alk. 22 €
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4", suojakotelo/suojus
Samsung Galaxy Tab S 8.4" Wi-Fi 16 GB, tabletti
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8806086290739, 8806086290463, 8806086261944, 8806086290524, 8806086285087, 8806086285094, 8806086262750 |
Näyttö | |
Koko | 8,4 tuumaa |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 2 560 px |
Resoluutio (korkeus) | 1 600 px |
Tyyppi | Super AMOLED -näyttö |
Valmistaja | Samsung |
Mitat | |
Pituus | 169,3 mm |
Leveys | 125,6 mm |
Paksuus | 66 mm |
Paino | 298 g |
Suoritin | 1.9 GHz (A15) +1.3 GHz (A7) |
Liitettävyys | |
WLAN | v. 802.11 a/b/g/n/ac |
Bluetooth | v. 4.0 |
USB | On |
Akku | 4 900 mAh |
Maksimi | 4 900 mAh |
Kamera | 8 Mpx |
Kiintolevy | 16 Gt |
Lisäkamera | 2,1 Mpix |
Muistikortinlukija | |
Muistikortti | microSD, microSDHC, microSDXC |
Malli | 3-in-1 |
Muisti | 3 000 |
Käyttöjärjestelmä | Android 4.4 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 199 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" WiFi 64GB, tabletti
-
alk. 329 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" 5G 64GB, tabletti
-
alk. 339 €
Apple iPad 10,2" 2021 WiFi 64 GB, tabletti
-
alk. 149 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 149 €
Honor Pad X8 10,1" 4G 64GB, tabletti
-
alk. 99 €
Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7" WiFi 32 GB, tabletti
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/tabletit/samsung-galaxy-tab-s-84-wi-fi-16-gb-tabletti/2442762
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.