Stanley FatMax 92-980, säädettävä sahapukki
Stanley FatMax 92-980, säädettävä sahapukki osastosta Käsityökalut nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 148,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 osainen työpöytä Stanley 1-92-980Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 148,00 € | 148,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
STANLEY FatMax 1-92-980 Sahauspukki 2 kappalettaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 148,00 € | 149,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ty?penkki Stanley 1 92 980Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 212,00 € | 212,00 € | Katso tuotetta ▸ |
148,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 149,99 €
148,00 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 212,00 €
212,00 €
Stanley FatMax 92-980, säädettävä sahapukki
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Stanley |
Valmistajan tuotesivu | http://www.stanleyworks.fi/products/detail/Tool+Storage/Saw+Horses/FatMax%C2%AE+Aluminium+Saw+Horse |
EAN-koodi | 3253561929809 |
Hintakehitys
Korkein hinta
212,00 €
Keskihinta
169,33 €
Alin hinta
148,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.