Star Wars: Battlefront, PS4-peli
Battlefield-pelisarjalla kykynsä useaan otteeseen todistanut DICE-pelistudio on päässyt käsiksi epiikkaa tihkuvaan avaruusoopperaan. Tuloksena syntynyt Star Wars Battlefront onkin Star Wars -universumin jylhin jytinä ja kaunis kuin karkki. Jopa 40 henkilön yhtäaikaisiin mättöihin keskittyvä toimintapeli päästää pelaajan osaksi elokuvasarjan avaintaisteluita, kuten Imperiumin iskun jääplaneetta Hothille tai kahakka metsäkuu Endorilla. Käytössä on runsaasti erilaisia aseita ja ajoneuvoja useissa eri pelimuodoissa, ja karttoja piisaa, joten pelattava ei todellakaan lopu heti kesken.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Star Wars Battlefront PS4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-30 päivää | 16,95 € | 16,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Star Wars: Battlefront (Playstation Hits) (Import) /PlayStation 4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 18,95 € | 22,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Star Wars: Battlefront - Sony PlayStation 4 - ToimintaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 19,69 € | 25,68 € | Katso tuotetta ▸ |
Star Wars: Battlefront, PS4-peli
Ilmoita virheellisestä tiedostaBattlefield-pelisarjalla kykynsä useaan otteeseen todistanut DICE-pelistudio on päässyt käsiksi epiikkaa tihkuvaan avaruusoopperaan. Tuloksena syntynyt Star Wars Battlefront onkin Star Wars -universumin jylhin jytinä ja kaunis kuin karkki. Jopa 40 henkilön yhtäaikaisiin mättöihin keskittyvä toimintapeli päästää pelaajan osaksi elokuvasarjan avaintaisteluita, kuten Imperiumin iskun jääplaneetta Hothille tai kahakka metsäkuu Endorilla. Käytössä on runsaasti erilaisia aseita ja ajoneuvoja useissa eri pelimuodoissa, ja karttoja piisaa, joten pelattava ei todellakaan lopu heti kesken.
Valmistusvuosi | 2 014 |
Kategoria | |
Räiskintä | On |
Toiminta | On |
Valmistaja | Electronic Arts, Sony |
EAN-koodi | 5055483887322, 5035223122012, 5030936121635, 0014633368680 |
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.