Tangent Alio Junior, radio
Tangent Alio Junior, radio osastosta Radiot ja kelloradiot nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 29,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Tangent Alio FM/AM Radio RedNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 29,00 € | 38,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tangent Alio FM/AM Radio BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 99,00 € | 108,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tangent ALIO Junior - Red - AM/FM - Mono - PunainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 75,77 € | 82,76 € | Katso tuotetta ▸ |
29,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 108,00 €
99,00 €
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 82,76 €
75,77 €
Tangent Alio Junior, radio
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Tangent |
Valmistajan tuotesivu | http://www.tangent-audio.com/en/model/236_ALIO-Junior-FM-AM.html |
Mitat | |
Leveys | 130 mm |
Korkeus | 130 mm |
Syvyys | 140 mm |
Paino | 1,7 kg |
EAN-koodi | 5703959210500, 5703959210524, 5703959210531, 5703959210517, 5703959210715, 5703959210722, 5703959210708 |
Hintakehitys
Korkein hinta
99,00 €
Keskihinta
67,92 €
Alin hinta
29,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.