TP-Link 3G Mobile Wi-Fi M5350, langaton 3G-reititin
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Langattomat reitittimet ▸
Päivän tarjoukset
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
127,00 €
Arozzi Inizio, pelituoli
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-16 %
459,00 €
LG F4Y5VYP3W, pyykinpesukone
-
-11 %
10,54 €
CD-R-aihio (80 min), 50 kpl
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
140,24 €
DeWalt DCF899N 18V, akkuiskumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
-6 %
27,03 €
Braun 32B Series 3, teräverkko ja terä
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-24 %
649,00 €
Asus Zenfone 10 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-14 %
599,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
Katsotuimmat Langattomat reitittimet
-
alk. 129 €
TP-Link Archer MR600, langaton reititin
-
alk. 62 €
TP-Link Deco M4 Mesh, langaton reititin
-
alk. 77 €
TP-Link TL-MR6400, langaton 4G-reititin
-
alk. 39 €
TP-Link TL-MR3420, WLAN-reititin
-
alk. 425 €
ZTE MC801A, 5G reititin
-
alk. 159 €
Asus RT-AX82U, langaton reititin
-
alk. 142 €
Google Nest WiFi (1 reititin + 1 tukiasema), langaton mesh-järjestelmä
-
alk. 39 €
Asus RT-AC1200 V2, langaton reititin
-
alk. 43 €
Edimax BR-6476AC, langaton reititin
-
alk. 111 €
TP-Link Deco E4 (3-pack), langaton reititin
-
alk. 99 €
Asus RT-AX58U, langaton reititin
-
alk. 39 €
TP-Link Archer C6, langaton reititin
-
alk. 83 €
TP-Link Archer MR200, AC750 Wireless Dual Band 4G LTE Router
-
alk. 30 €
TP-Link AC750 Wireless Dual Band Gigabit Router Archer C2, langaton reititin
-
alk. 30 €
TP-Link TL-WR940N, WLAN-reititin
-
alk. 174 €
Teltonika RUT241 , langaton 4G reititin
-
alk. 403 €
MikroTik S53UG+5HaxD2HaxD-TC&EG18-EA, langaton 4G tukiasema
-
alk. 106 €
MikroTik C52iG-5HaxD2HaxD-TC, langaton reititin
TP-Link 3G Mobile Wi-Fi M5350, langaton 3G-reititin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | TP-Link |
Mitat | |
Leveys | 94 mm |
Korkeus | 19,8 mm |
Syvyys | 56,7 mm |
Paino | 92,5 g |
Valmistajan tuotesivu | http://www.tp-link.com/en/products/details/?model=M5350 |
WLAN | |
Sisäinen antenni | On |
IEEE 802.11b | On |
IEEE 802.11g | On |
IEEE 802.11n | On |
Modeemi | 3G |
EAN-koodi | 6935364070144 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 129 €
TP-Link Archer MR600, langaton reititin
-
alk. 62 €
TP-Link Deco M4 Mesh, langaton reititin
-
alk. 77 €
TP-Link TL-MR6400, langaton 4G-reititin
-
alk. 39 €
TP-Link TL-MR3420, WLAN-reititin
-
alk. 425 €
ZTE MC801A, 5G reititin
-
alk. 159 €
Asus RT-AX82U, langaton reititin
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/langattomat-reitittimet/tp-link-3g-mobile-wi-fi-m5350-langaton-3g-reititin/1422732
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.