Victorinox 5.3763.20, kalafiletti 20 cm
Victorinox 5.3763.20, kalafiletti 20 cm osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta Sissos hintaan 29,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Victorinox Kalafiletti 20cm notkeaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 29,00 € | 36,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Victorinox Kalafiletti 20 cm, Fibrox-kahvallaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 31,20 € | 36,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Victorinox Joustava fileointiveitsi fibrox-kahvalla, 20 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 33,00 € | 38,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Victorinox Fibrox fileerausveitsi joustava 20 cm Ruostumaton teräsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 33,00 € | 38,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Victorinox - Fibrox Fileerausveitsi 20 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 33,72 € | 40,62 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Victorinox-fileerausveitsi, 20 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
39,95 € | 44,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Victorinox-fileerausveitsi, 20 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 39,99 € | 44,89 € | Katso tuotetta ▸ |
29,00 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 36,00 €
31,20 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 38,90 €
33,00 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 38,90 €
33,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 40,62 €
33,72 €
39,95 €
39,99 €
Victorinox 5.3763.20, kalafiletti 20 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Victorinox, Diel |
EAN-koodi | 7611160502155, 0046928406135 |
Hintakehitys
Korkein hinta
39,99 €
Keskihinta
34,27 €
Alin hinta
29,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.