Zeiss Planar T* 50mm f/1.4, objektiivi
Zeiss Planar T* 50mm f/1.4, objektiivi osastosta Objektiivit nyt edullisimmin kaupasta Scandinavian Photo hintaan 585 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Zeiss Planar T* 50mm f/1,4 / NikonNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 585 € | 589 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Zeiss Planar T* 50mm f/1,4 / Canon EFNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 605 € | 609 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Carl Zeiss Planar T* 50mm f/1.4 ZE (Canon EF)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 765 € | 770 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Zeiss Milvus 1.4/50 ZE, CanonNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 33 päivää | 1 436 € | 1 441 € | Katso tuotetta ▸ |
585 €
Toimitusaika 3-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 609 €
605 €
765 €
Toimitusaika 33 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 441 €
1 436 €
Zeiss Planar T* 50mm f/1.4, objektiivi
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4047865800044, 4047865800105, 4047865400282, 4530076822559 |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 436 €
Keskihinta
848 €
Alin hinta
585 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.