Zyliss Susi 3, valkosipulipuristin
Zyliss Susi 3, valkosipulipuristin osastosta Muut keittiövälineet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 25,02 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Zyliss Garlic press SUSI 3 ZYLISS®Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 25,02 € | 32,01 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Valkosipulipuristin SUSI 3 3Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 26,99 € | 31,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Zyliss Valkosipulipuristin Susi 3Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 43,00 € | 48,90 € | Katso tuotetta ▸ |
25,02 €
26,99 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 48,90 €
43,00 €
Zyliss Susi 3, valkosipulipuristin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistajan tuotesivu | http://www.zyliss.com/our-products/ProductDetails.aspx?Id=463&CategoryId=21 |
Valmistaja | Diethelm Keller Brands AG |
EAN-koodi | 5011268897405, 4820052860027, 8595028443967, 8591022437179, 0655390316172 |
Hintakehitys
Korkein hinta
43,00 €
Keskihinta
31,67 €
Alin hinta
25,02 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.