Reolink RLC-842A 8MP AI PoE Dome, valvontakamera
Super HD -kuva ja helppo asennus RLC-842A-kamera tarjoaa kupukameroiden vaivattoman asennuksen ja kohdistuksen sekä 5-kertaisen optisen zoomin. 8 MP Ultra HD -tarkkuus (3840 x 2160) takaa varman ja luotettavan valvonnan. Myös äänet tallentuvat videolle. Kameralla näkee pimeässä 30 metrin etäisyydelle infrapuna-ledien avulla. Kamera on varustettu IK10 luokituksen mukaisella suojakuvulla iskuja vastaan. RLC-842A osaa automaattisesti tulkita kuvaamaansa videota reaaliajassa ja erotella liiketunnistusvideot sen mukaan, onko niissä ajoneuvoja tai henkilöitä.
Super HD -kuva ja helppo asennus RLC-842A-kamera tarjoaa kupukameroiden vaivattoman asennuksen ja kohdistuksen sekä 5-kertaisen optisen zoomin. 8 MP Ultra HD -tarkkuus (3840 x 2160) takaa varman ja luotettavan valvonnan. Myös äänet tallentuvat videolle. Kameralla näkee pimeässä 30 metrin etäisyydelle infrapuna-ledien avulla. Kamera on varustettu IK10 luokituksen mukaisella suojakuvulla iskuja vastaan. RLC-842A osaa automaattisesti tulkita kuvaamaansa videota reaaliajassa ja erotella liiketunnistusvideot sen mukaan, onko niissä ajoneuvoja tai henkilöitä. Määrittämällä liiketunnistuksen reagoimaan ainoastaan autoista ja henkilöistä, poistuu turhien hälytysten vaivaa. RLC-842A omaa myös ajastetun kuvaamisen eli ns. time-lapse toiminnon. Kamera määritellään ottamaan kuvia halutulla aikavälillä ja kuvasarjasta muodostuu video. RLC-842A -kamera on helppo ja nopea kohdistaa 5x optinen zoom Virransyöttö joko verkkovirta-adapterilla tai PoE-virtalähteestä verkkokaapelilla PoE tehontarve enintään 12W IK10 luokiteltu vandaalisuojaus Asennus ja käyttö tapahtuvat helposti ReolinkApp-mobiilisovelluksen (iOs ja Android) tai Client-ohjelmiston (PC ja Mac) kautta. Vähemmän...
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Reolink Rlc-842a 4k Poe Dome CameraNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 148,80 € | 154,79 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Reolink RLC-842A PoE ulko-/sisävalvontakameraNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
154,95 € | 154,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Reolink RLC-842A PoE -valvontakamera ulko- ja sisäkäyttöönNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 154,99 € | 159,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Reolink RLC-842A 8MP AI PoE Dome -valvontakamera optisella zoomilla Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 159,90 € | 165,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Reolink RLC-842A 8MP AI PoE Dome, valvontakamera
Ilmoita virheellisestä tiedostaSuper HD -kuva ja helppo asennus RLC-842A-kamera tarjoaa kupukameroiden vaivattoman asennuksen ja kohdistuksen sekä 5-kertaisen optisen zoomin. 8 MP Ultra HD -tarkkuus (3840 x 2160) takaa varman ja luotettavan valvonnan. Myös äänet tallentuvat videolle. Kameralla näkee pimeässä 30 metrin etäisyydelle infrapuna-ledien avulla. Kamera on varustettu IK10 luokituksen mukaisella suojakuvulla iskuja vastaan. RLC-842A osaa automaattisesti tulkita kuvaamaansa videota reaaliajassa ja erotella liiketunnistusvideot sen mukaan, onko niissä ajoneuvoja tai henkilöitä. Määrittämällä liiketunnistuksen reagoimaan ainoastaan autoista ja henkilöistä, poistuu turhien hälytysten vaivaa. RLC-842A omaa myös ajastetun kuvaamisen eli ns. time-lapse toiminnon. Kamera määritellään ottamaan kuvia halutulla aikavälillä ja kuvasarjasta muodostuu video. RLC-842A -kamera on helppo ja nopea kohdistaa 5x optinen zoom Virransyöttö joko verkkovirta-adapterilla tai PoE-virtalähteestä verkkokaapelilla PoE tehontarve enintään 12W IK10 luokiteltu vandaalisuojaus Asennus ja käyttö tapahtuvat helposti ReolinkApp-mobiilisovelluksen (iOs ja Android) tai Client-ohjelmiston (PC ja Mac) kautta.
LAN-portit | PoE (Power over Ethernet) |
Kamera | |
Tarkkuus | 8 Mpx |
IR-valo | On |
Resoluutio (korkeus) | 3 840 px |
Resoluutio (leveys) | 2 160 px |
Virrankulutus | 12 W |
EAN-koodi | 6972489776377 |
Valmistaja | Reolink |
Valmistajan tuotesivu | https://reolink.fi/tuote/rlc-842a/ |
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.