Focusrite Scarlett 8i6 3rd Gen, äänikortti USB-väylään
Focusrite Scarlett 8i6 3rd Gen, äänikortti USB-väylään osastosta Äänikortit nyt edullisimmin kaupasta Scandinavian Photo hintaan 255,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Focusrite Scarlett 8i6 3rd GenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 255,00 € | 258,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Focusrite Scarlett 8i6 3rd Gen -äänikorttiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 4 päivää | 257,06 € | 267,06 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Focusrite Scarlett 8i6 3rd Gen -äänikortti USB-väyläänNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 269,00 € | 273,90 € | Katso tuotetta ▸ |
255,00 €
Toimitusaika 2 - 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 267,06 €
257,06 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 273,90 €
269,00 €
Focusrite Scarlett 8i6 3rd Gen, äänikortti USB-väylään
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Focusrite |
Mikrofoni | 20000 Hz |
Valmistajan tuotesivu | https://focusrite.com/audio-interface/scarlett/scarlett-8i6 |
EAN-koodi | 0815301005193 |
Hintakehitys
Korkein hinta
269,00 €
Keskihinta
260,35 €
Alin hinta
255,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.