Asus DSL-N16, langaton ADSL-reititin
Asus DSL-N16, langaton ADSL-reititin osastosta ADSL-tuotteet nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 52,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Asus DSL-N16 ADSL/VDSL modeemireititinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
52,90 € | 57,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus Reititin DSL-N16 N300 vdsl/adsl 2Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 59,95 € | 64,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ASUS DSL-N16 - Wireless router N Standard - 802.11nNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 360 päivää | 64,78 € | 71,77 € | Katso tuotetta ▸ |
52,90 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 64,90 €
59,95 €
Toimitusaika 360 päivää
Hinta toimituskuluineen 71,77 €
64,78 €
Asus DSL-N16, langaton ADSL-reititin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Asus |
Mitat | |
Leveys | 190 mm |
Korkeus | 35 mm |
Syvyys | 235 mm |
Paino | 225 g |
NAT-osoitteenmuunnos | On |
Valmistajan tuotesivu | https://www.asus.com/Networking/DSL-N16/ |
WLAN | |
Antennien lukumäärä | 2 |
IEEE 802.11b | On |
IEEE 802.11g | On |
IEEE 802.11n | On |
Modeemi | |
ADSL2+ | On |
ADSL | On |
ADSL2 | On |
LAN-portit | |
Lukumäärä | 4 kpl |
Nopeus | 10/100 |
DHCP-palvelin | On |
Dynaaminen DNS-tuki | On |
Salaus | |
WEP 128-bit | On |
WEP 64-bit | On |
WPA | On |
WPA2 | On |
VPN Pass-through | On |
WPS-suojausasetusten määritys | On |
SPI-palomuuri | On |
EAN-koodi | 4712900348194 |
Hintakehitys
Korkein hinta
64,78 €
Keskihinta
59,21 €
Alin hinta
52,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.