- ›Koti ja perhe
- ›Piha ja puutarha
- ›Aidat ja portit
- ›Verkkoaita 1 x 20 m antrasiitti
Verkkoaita 1 x 20 m antrasiitti
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Verkkoaita Nortene (0.5 x 10 m), Aidat ja portit
Fornorth verkkoaita 100cm (25m), vihreä
Verkkoaita puutarhaan, 160 g / m2, 1 metriä x 50 metriä, vihreän värinen
Nature Puutarhan verkkoaita 1,5x5m vihreä
Nature Puutarhan verkkoaita 1,2x5m vihreä
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Aidat ja portit ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
46,99 €
Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Nintendo Switch -peli
-
-40 %
153,00 €
Marimekko Urna, maljakko 21 x 30 cm
-
-32 %
649,00 €
TCL 55C845 (55"), LED-televisio
-
-7 %
55,44 €
F-Secure Total Security And Privacy (1 vuosi 3 laitetta), tietoturvaohjelmisto
-
-6 %
149,00 €
Huawei Watch GT3 46mm, älykello
-
-9 %
99,00 €
Samsung Galaxy Watch 4 40mm Bluetooth, älykello
-
-6 %
329,00 €
Microsoft Xbox Series S 1TB, pelikonsoli
-
-35 %
41,28 €
F-Secure SAFE (2 vuotta 1 laite), tietoturvaohjelmisto
-
-23 %
459,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
31,99 €
Sniper Elite 5, PS5 -peli
-
-5 %
36,99 €
Diablo 4 (IV), PS4 -peli
-
-42 %
1049,00 €
TCL 75C845 (75"), LED-televisio
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Aidat ja portit
-
alk. 179 €
vidaXL Puutarhaportti piikeillä teräs 100x100 cm musta
-
alk. 211 €
vidaXL Puutarhaportti piikeillä teräs 100x175 cm vihreä, Aidat ja portit
-
alk. 59 €
vidaXL Aurinkovarjopurje Oxford-kangas neliö 2x2 m terrakotta, Aidat ja portit
-
alk. 57 €
UNINET yleisverkko, 40 g / m2, 1x100 m, musta
-
alk. 20 €
Bradas RIM-BORD Nurmikon kiskot nauloilla, 6 kpl, 600 cm musta
-
alk. 20 €
Muovinen reunatuki 12 kpl + naulat 30 kpl, musta
-
alk. 93 €
vidaXL Puutarha-aita galvanoitu teräs 50x1,5 m hopea, Aidat ja portit
-
alk. 75 €
vidaXL Verkkoaita tolpilla teräs 25x0,5 m vihreä, Aidat ja portit
-
alk. 34 €
Aitanauha MIKKO Rattan, MK-12 vihreä
-
alk. 12 €
Prosperplastin nurmikiskot, 1,9 m
-
alk. 61 €
vidaXL Kaareva kivikori 200x50x60/80 cm galvanoitu rauta, Aidat ja portit
-
alk. 55 €
vidaXL Kaareva kivikori 200x30x60/80 cm galvanoitu rauta, Aidat ja portit
-
alk. 248 €
Metallinen puutarhaportti 106 x 150 cm, vihreä väri
-
alk. 489 €
vidaXL Puutarhaportti teräs 100x200 cm antrasiitti, Aidat ja portit
-
alk. 488 €
vidaXL Puutarhan aitaportti teräs 1x2,5 m antrasiitti
-
alk. 131 €
vidaXL Puutarhaportti teräs 1x1,75 m musta
-
alk. 545 €
vidaXL Puutarhaportti teräs 500x100 cm vihreä
-
alk. 159 €
vidaXL Puutarhaportti teräs 1x2 m musta
Postilaatikot -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 16 €
Postilaatikko 280x200x60mm ruskea Vorel 78542
-
alk. 23 €
Postilaatikko 400x250x100 mm Vorel 78570, musta
-
alk. 23 €
Postilaatikko Vorel, 380 x 320 x 105 mm
-
alk. 18 €
Orthex, postilaatikko
-
alk. 26 €
893 S -tukipylväs U.S. Mailbox -postilaatikolle
-
alk. 52 €
Universal 150 -kirjelaatikkoteline, valkoinen
-
alk. 176 €
Postilaatikko Me-Fa Piano 350 Rst
-
alk. 53 €
Postilaatikko Me-Fa Bosca 30 Valkoinen
-
alk. 53 €
Postilaatikko Me-Fa Boscac 30 Musta
-
alk. 189 €
Postilaatikko Me-Fa Puffin 300 Musta / RST
-
alk. 170 €
Comfort-postilaatikko, ruostumaton teräs
-
alk. 245 €
Käytännöllinen Robert-postilaatikko
-
alk. 69 €
Köln -ryhmäpostilaatikko tyyppi DIN A4, valkoinen
-
alk. 92 €
Hannover-teräspostilaatikko suojalakkauksella
-
alk. 89 €
Postilaatikko Mate, valkoinen
-
alk. 91 €
Laadukas Nila-sanomalehtilokero, antrasiitti
-
alk. 69 €
Universal 190 Ni -pyörökaari ruostumaton teräs
-
alk. 110 €
Kaunis Modena-teräspostilaatikko, valkoinen
Verkkoaita 1 x 20 m antrasiitti
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4024506494800 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 179 €
vidaXL Puutarhaportti piikeillä teräs 100x100 cm musta
-
alk. 211 €
vidaXL Puutarhaportti piikeillä teräs 100x175 cm vihreä, Aidat ja portit
-
alk. 59 €
vidaXL Aurinkovarjopurje Oxford-kangas neliö 2x2 m terrakotta, Aidat ja portit
-
alk. 57 €
UNINET yleisverkko, 40 g / m2, 1x100 m, musta
-
alk. 20 €
Bradas RIM-BORD Nurmikon kiskot nauloilla, 6 kpl, 600 cm musta
-
alk. 20 €
Muovinen reunatuki 12 kpl + naulat 30 kpl, musta
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/aidat-ja-portit/verkkoaita-1-x-20-m-antrasiitti/9318659?ref=productmodal
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.