Nikon EN-EL14a (tai vastaava) akku
Nikon EN-EL14A litiumioniakku on pitkäkestoisempi suuremman 1230 mAh kapasiteetin ansiosta. Yhteensopiva: Nikon P7000/P7100/P7700/P7800/D3100/D3200/D5100/D5200/D5300.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Nikon EN-EL14 EN-EL14A Micro-USB laturi (151622)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 12,90 € | 15,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nikon EN-EL14A EN-EL14 yhteensopiva Li-ion akku (1030mAh)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 18,90 € | 21,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akku Nikon EN-EL14 / EN -EL14ANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 29,00 € | 34,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nikon Akku EN-EL14a till DF/D5300Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 60,00 € | 63,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nikon En-el14aNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 68,82 € | 74,81 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Nikon EN-EL14a akkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
69,00 € | 73,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nikon EN-EL14aNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 80,47 € | 80,47 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nikon EN-EL14a -akkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 32 päivää | 85,99 € | 90,89 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 15,50 €
12,90 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 21,50 €
18,90 €
29,00 €
60,00 €
68,82 €
69,00 €
80,47 €
85,99 €
Nikon EN-EL14a (tai vastaava) akku
Ilmoita virheellisestä tiedostaNikon EN-EL14A litiumioniakku on pitkäkestoisempi suuremman 1230 mAh kapasiteetin ansiosta. Yhteensopiva: Nikon P7000/P7100/P7700/P7800/D3100/D3200/D5100/D5200/D5300.
Valmistaja | Nikon |
EAN-koodi | 0018208271269, 4960759140890, 5712505083895, 8717825944663, 0182082712696 |
Hintakehitys
Korkein hinta
85,99 €
Keskihinta
53,14 €
Alin hinta
12,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.