Garmin Epix Sapphire (2.gen), älykello
Garmin Epix Sapphire (2.gen), älykello osastosta Älykellot nyt edullisimmin kaupasta Kulta-Center hintaan 794 euroa. Katso myös muut Garmin älykellot.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Garmin Epix (gen2) Sapphire White – AMOLED älykello 010-02582-21Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 794 € | 794 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Garmin Epix (gen2) Sapphire Black – AMOLED älykello 010-02582-11Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 859 € | 859 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Garmin Epix (gen2) Sapphire Black/Leather – AMOLED älykelloNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 899 € | 899 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Garmin EPIX (Gen 2) SapphireNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 810 € | 810 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Garmin epix™ Sapphire (Gen 2)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 1 103 € | 1 113 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 794 €
794 €
Toimitusaika 1-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 859 €
859 €
Toimitusaika 1-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 899 €
899 €
810 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 1 113 €
1 103 €
Garmin Epix Sapphire (2.gen), älykello
Ilmoita virheellisestä tiedostaMitat | |
Leveys | 48 mm |
Syvyys | 47 mm |
Paksuus | 14,5 mm |
Paino | 70 g |
Näyttö | |
Resoluutio (korkeus) | 416 px |
Resoluutio (leveys) | 416 px |
Tyyppi | AMOLED |
Koko | 1,3 " |
Lisätieto | Safiirilasi |
Kosketusnäyttö | On |
Muisti | 32 000 Mt |
Liitettävyys | |
Bluetooth | On |
WLAN | On |
Ominaisuudet | |
GPS | On |
Sykesensori | On |
Kierron seuranta | On |
Unen mittaus | On |
Gyroskooppi | On |
Kiihtyvyysanturi | On |
Kompassi | On |
Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | iOS, Android |
EAN-koodi | 0753759281045, 0753759288969, 0753759281083 |
Valmistaja | Garmin |
Akku | 384 h |
Materiaali | Titaani |
Vedenpitävyys | 10ATM |
Julkaisuvuosi | 2 022 |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 103 €
Keskihinta
893 €
Alin hinta
794 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.