Garmin Fenix 6S, gps-multisportkello
Garmin Fenix 6S, gps-multisportkello osastosta Älykellot nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 527 euroa. Katso myös muut Garmin älykellot.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
GARMIN FENIX 6S SILVER BLACK (010-02159-01)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 527 € | 532 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Garmin Fenix 6S Silver -urheilukello, Hopea/MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 549 € | 554 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Garmin fenix 6s silver blackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 kpl varastossa | 551 € | 556 € | Katso tuotetta ▸ | ||
GARMIN FENIX 6S 42mm ÄLYKELLO SILVER BLACKNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 599 € | 604 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 532 €
527 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 554 €
549 €
551 €
599 €
Garmin Fenix 6S, gps-multisportkello
Ilmoita virheellisestä tiedostaMitat | |
Leveys | 42 mm |
Syvyys | 42 mm |
Paksuus | 13,8 mm |
Paino | 58 g |
Liitettävyys | Bluetooth |
Näyttö | |
Resoluutio (korkeus) | 240 px |
Resoluutio (leveys) | 240 px |
Koko | 1,2 " |
Tyyppi | MIP |
Lisätieto | Corning Gorilla Glass DX -lasi |
Muisti | 64 Mt |
Ominaisuudet | |
GPS | On |
Sykesensori | On |
Kierron seuranta | On |
Unen mittaus | On |
Gyroskooppi | On |
Kiihtyvyysanturi | On |
Kompassi | On |
EAN-koodi | 0753759232870, 0753759232887 |
Valmistaja | Garmin |
Akku | 216 h |
Valmistajan tuotesivu | https://www.garmin.com/fi-FI/p/641501/pn/010-02159-01 |
Materiaali | Ruostumaton teräs / kuituvahvisteinen polymeeri |
Vedenpitävyys | 10ATM |
Julkaisuvuosi | 2 019 |
Hintakehitys
Korkein hinta
599 €
Keskihinta
557 €
Alin hinta
527 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.