Google Pixel Watch LTE, älykello
Google Pixel Watch LTE, älykello osastosta Älykellot nyt edullisimmin kaupasta Keskisen Kello Oy hintaan 279,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Google Pixel Watch LTE Polished Silver / Charcoal älykello GA04303-DENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 arkipäivä | 279,00 € | 279,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Google Pixel Watch LTE Champagne Gold / Hazel älykello GA04120-DENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 arkipäivä | 279,00 € | 279,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Google Pixel Watch LTE - Polished Hopea with Charcoal BandNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 439,00 € | 439,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Google Pixel Watch LTE - Matte Black with Obsidian BandNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 439,00 € | 439,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1 arkipäivä
Hinta toimituskuluineen 279,00 €
279,00 €
Toimitusaika 1 arkipäivä
Hinta toimituskuluineen 279,00 €
279,00 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 439,00 €
439,00 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 439,00 €
439,00 €
Google Pixel Watch LTE, älykello
Ilmoita virheellisestä tiedostaMitat | |
Leveys | 41 mm |
Syvyys | 41 mm |
Paksuus | 12,3 mm |
Paino | 36 g |
Akku | |
Akkukesto | 294 mAh |
Akun kesto (käyttöaika) | 24 h |
Liitettävyys | |
NFC | On |
Bluetooth | v. 5.0 |
WiFi | v. Wi-Fi 802.11 b/g/n |
Mobiiliyhteys | On |
4G | On |
Näyttö | |
Tyyppi | AMOLED |
Resoluutio (korkeus) | 450 px |
Resoluutio (leveys) | 450 px |
Lisätieto | Corning Gorilla Glass 5 |
Kosketusnäyttö | On |
Koko | 1,2 " |
Ominaisuudet | |
GPS | On |
Sykesensori | On |
EKG | On |
Unen mittaus | On |
Gyroskooppi | On |
Kiihtyvyysanturi | On |
Kompassi | On |
Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | Android 8.0 tai uudempi |
EAN-koodi | 0840244600334, 0840244600143, 0840244602673, 0840244600044 |
Valmistaja | |
Muisti | 32 000 Mt |
Käyttöjärjestelmä | Google Wear OS 3.5 |
Prosessori | Exynos 9110 |
Materiaali | Ruostumaton teräs |
Vedenpitävyys | 5ATM |
IP-luokitus | IP68 |
Hintakehitys
Korkein hinta
439,00 €
Keskihinta
359,00 €
Alin hinta
279,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.