Xiaomi Amazfit GTR 4, älykello
Xiaomi Amazfit GTR 4, älykello osastosta Älykellot nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 221,96 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Amazfit Amazfit Gtr 4 Superspeed Black Gps-smartwatchNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 221,96 € | 227,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Amazfit GTR 4 - Superspeed MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 255,42 € | 255,42 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 227,95 €
221,96 €
255,42 €
Xiaomi Amazfit GTR 4, älykello
Ilmoita virheellisestä tiedostaMitat | |
Leveys | 46 mm |
Syvyys | 46 mm |
Paksuus | 10,6 mm |
Paino | 34 g |
Akku | |
Akkukesto | 475 mAh |
Akun kesto (käyttöaika) | 336 h |
Liitettävyys | |
Bluetooth | v. Bluetooth 5.0 |
WiFi | v. 2.4Ghz |
Näyttö | |
Resoluutio (korkeus) | 466 px |
Resoluutio (leveys) | 466 px |
Tyyppi | HD AMOLED |
Koko | 1,43 " |
Kosketusnäyttö | On |
Käyttöjärjestelmä | Zepp OS 2.0, BioTracker 4.0 |
Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | Android 7.0 tai uudempi, iOS 12.0 tai uudempi |
Ominaisuudet | |
Sykesensori | On |
GPS | On |
Kierron seuranta | On |
Unen mittaus | On |
Gyroskooppi | On |
Kiihtyvyysanturi | On |
EAN-koodi | 6972596105725, 6972596105718, 6972596105732 |
Valmistaja | Xiaomi |
Valmistajan tuotesivu | https://www.amazfit.com/products/amazfit-gtr-4 |
Vedenpitävyys | 5ATM |
Hintakehitys
Korkein hinta
255,42 €
Keskihinta
238,69 €
Alin hinta
221,96 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.