Xiaomi Mi Smart Band 7 Pro, aktiivisuusranneke
Xiaomi Mi Smart Band 7 Pro, aktiivisuusranneke osastosta Älykellot nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 58,81 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Xiaomi Smart Band 7 Pro - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 58,81 € | 65,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Xiaomi Smart Band 7 Pro -aktiivisuusranneke nauhalla - norsunluuvalkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 65,26 € | 72,25 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Xiaomi Smart Band 7 Pro -aktiivisuusranneke, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 60,90 € | 65,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Xiaomi Smart Band 7 Pro - Musta AktiivisuusrannekeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 102,90 € | 107,80 € | Katso tuotetta ▸ |
58,81 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 72,25 €
65,26 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 65,80 €
60,90 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 107,80 €
102,90 €
Xiaomi Mi Smart Band 7 Pro, aktiivisuusranneke
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Xiaomi |
Mitat | |
Leveys | 28,8 mm |
Korkeus | 44,7 mm |
Syvyys | 11 mm |
Paino | 20,5 g |
Näyttö | |
Resoluutio (leveys) | 456 px |
Resoluutio (korkeus) | 280 px |
Valmistajan tuotesivu | https://www.mi.com/my/product/xiaomi-smart-band-7-pro/specs/ |
EAN-koodi | 6934177780653, 6934177785672 |
Hintakehitys
Korkein hinta
102,90 €
Keskihinta
71,97 €
Alin hinta
58,81 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.