Xplora X5 Play FI, lasten kellopuhelin
Xplora X5 Play FI, lasten kellopuhelin osastosta Älykellot nyt edullisimmin kaupasta Jollyroom.fi hintaan 79,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Xplora X5 Play Älykello, BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
79,90 € | 87,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Xplora X5 Play -kellopuhelin, pinkkiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 129,00 € | 133,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Xplora X5 Play -kellopuhelin, sininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 129,00 € | 133,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Xplora X5 Play -kellopuhelin, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 129,00 € | 133,90 € | Katso tuotetta ▸ |
79,90 €
129,00 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 133,90 €
129,00 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 133,90 €
129,00 €
Xplora X5 Play FI, lasten kellopuhelin
Ilmoita virheellisestä tiedostaAkku | 800 mAh |
Liitettävyys | WLAN |
Näyttö | |
Resoluutio (korkeus) | 240 px |
Resoluutio (leveys) | 240 px |
Lisätieto | TFT |
Koko | 1.4 " |
Muisti | 4 000 Mt |
Ominaisuudet | Kosketusnäyttö |
EAN-koodi | 7090048400460, 7090048400453, 7090048400446, 7090048400583, 7090048400545, 7090048400552, 7090048400569, 7090048400576 |
Hintakehitys
Korkein hinta
129,00 €
Keskihinta
116,73 €
Alin hinta
79,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.