Canon imageFORMULA P-208II, asiakirjaskanneri
Canon imageFORMULA P-208II, asiakirjaskanneri osastosta Asiakirjaskannerit nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 151,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Canon imageFORMULA P-208II - Asiakirjaskanneri - Dupleksi - Legal - 600 dpi x 600 dpi - jopa 8 sivua/min (yksivärinen) / jopa 8 sivua/min (väri) - AutomaattisyöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 151,90 € | 156,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
CANON P-208II EURO (9704B003)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 158,40 € | 163,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
CANON IMAGEFORMULA P208II SKANNERINäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 159,00 € | 163,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Canon p-208ii euroNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 kpl varastossa | 163,99 € | 168,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Canon kuvanmuodostuslaitteisto P-208IINäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 169,00 € | 169,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Canon Imageformula P-208ii A4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 171,74 € | 177,73 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Canon imageFORMULA P-208II -asiakirjaskanneriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 224,99 € | 229,89 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 156,80 €
151,90 €
158,40 €
159,00 €
163,99 €
169,00 €
171,74 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 229,89 €
224,99 €
Canon imageFORMULA P-208II, asiakirjaskanneri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Canon |
Liitännät | USB 2.0 |
Mitat | |
Pituus | 56,5 mm |
Leveys | 312,5 mm |
Korkeus | 40 mm |
Paino | 0,6 kg |
Tarkkuus | 600 dpi |
Valmistajan tuotesivu | http://www.canon.fi/scanners/document-scanners/imageformula_p-208ii |
Hintakehitys
Korkein hinta
224,99 €
Keskihinta
171,29 €
Alin hinta
151,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.