Käsikäyttöinen ompelukone
Käsikäyttöinen ompelukone osastosta Askartelu- ja käsityötarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta 24hshop.fi hintaan 9,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Cenocco käsiompelukoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 9,90 € | 14,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Käsikäyttöinen OmpelukoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 16,90 € | 21,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Singer Käsikäyttöinen korjauskone tekstiileilleNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 19,90 € | 24,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Singer Handhä¥llen symaskinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 22,99 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Käsikäyttöinen korjauskone tekstiileilleNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
24,90 € | 30,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
9,90 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 21,90 €
16,90 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 24,80 €
19,90 €
22,99 €
24,90 €
Käsikäyttöinen ompelukone
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7393033106973 |
Valmistaja | Singer |
Hintakehitys
Korkein hinta
24,90 €
Keskihinta
18,92 €
Alin hinta
9,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.