Beurer PO 40, syke/happimittari
Beurer PO 40, syke/happimittari osastosta Askel- ja sykemittarit sekä rannetietokoneet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 47,01 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Beurer PO 40 - Pulse oximeterNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 47,01 € | 54,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Beurer - PO 40 Pulse Oximeter - 5 Years WarrantyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 54,00 € | 54,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BEURER PO40 PULSSIOKSIMETRINäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 54,90 € | 59,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Beurer PO40 -pulssioksimetriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 59,99 € | 64,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
47,01 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 54,00 €
54,00 €
54,90 €
59,99 €
Beurer PO 40, syke/happimittari
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4211125454326 |
Valmistaja | Beurer GmbH |
Virtalähde | 2 x AAA |
Valmistajan tuotesivu | https://www.beurer.com/web/en/products/pulseoximeter/pulse_oximeter/PO-40 |
Hintakehitys
Korkein hinta
59,99 €
Keskihinta
53,98 €
Alin hinta
47,01 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.